Foodmaestro

Strona Internetowa

Platforma Foodmaestro powstała, aby odpowiedzieć konsumentowi na jedno zasadnicze pytanie „Czy mogę to zjeść?”. To wyróżniona wieloma nagrodami platforma, która wykorzystuje kombinację informacji z etykietek i danych z branży medycznej, aby przedstawić raport zrozumiały dla ogółu społeczeństwa. Konsumenci mogą tutaj w prosty i błyskawiczny sposób sprawdzić określony produkt spożywczy — wystarczy zeskanować kod z etykietki.

 

Podejmując współpracę z Uniwersytetem Królewskim i Funduszem NHS Św. Tomasza, Platforma Foodmaestro opracowała aplikacje mobilne, zawierające klinicznie potwierdzone dane, które pozwalają użytkownikom na odnajdywanie produktów odpowiednich dla alergików, osób z nietolerancjami, a także żywności dopasowanej do konkretnego stylu życia.

 

Ponadto, przedsiębiorcza sekcja platformy zapewnia korporacjom, sprzedawcom detalicznym oraz pozostałym deweloperom oprogramowania dostęp do danych i usług, które ułatwiają integrację określania doświadczeń dla klientów końcowych w ramach cyfrowych kanałów dystrybucji.